Loading...
Search result for #kissfm

@catsofpetsmartloh

catsofpetsmartloh
Remus and romulus, the r&r bros from lost our home pet rescue, are still waiting for a furrever home. please stop by this weekend and spend some time with them at our cat adoption center at petsmart. through no fault of their own, they're having a tough time finding the right home. we would love to see these guys finally get a break and a chance at a forever home. they love having the attention all to themselves so they will do best in a home without other cats or pets. please share and help us find these precious brothers a home. petsmart on elliot in tempe.
2 4 33 minutes ago

@seguros_magnum

seguros_magnum
Don't forget to tune in today at 4:15 p.m. during your afternoon drive and catch coach zoe torres sharing some fantastic holistic lifestyle tips on how to love yourself and live a happier life (link in bio). you can also find her tomorrow on the #enriquesantos from 10:00 a.m. to 12:00 p.m. on #onthemove. life just got positive with coach zoe!!! #magnuminsurance #chicago #kissfm
0 3 1 hour ago

@djholoskey

djholoskey
Am not just a dj i am also a world class oap. about last sunday on @999kissfmabuja soulsunday join me every sunday 6 - 9am 99.9 kissfm #seratodj #music #gospel #naija #abuja #radio #kissfm #daddygoodmusic #sound #gospel #nigeria
1 16 1 hour ago

@girlsworldexpo

girlsworldexpo
Thank you for having us kissfm!! we had the best time discussing all things girls world expo des moines! 🎤💥🙌 #girlsworldexpo #kissfm #desmoines
0 9 2 hours ago

@twokidsca

twokidsca
So i have an almost 10 year old who knows sonia from kiss fm. he’s never met her but is a huge fan! whaaaa!!?? met her at #seawheeze2018 #packagepickup #whereishe #wishhewashere #sheiscool #loveyourmusic #wannabedj #iamacoolmom #yvr #supportlocal #twokidsca #twokidscanada #kissfm #sonia #kevinandsonia he is asking if he can dj with you sonia??🙏💛💛👌😂
0 16 1 hour ago

@tolga_akar1988

tolga_akar1988
Na dann wünschen wir dir mal einen wiggleligen geburtstag, mister #derulo 🎈👌 #jasonderulo #wigglewigglewiggle
1 188 2 hours ago

@nss_moss

nss_moss
A big thank you to kiss 105.3 sudbury for choosing the nss canada team for free lunch friday! keira from kiss 105.3 fm sudbury delivered it to us personally and we all had some delicious greek food courtesy of tony v's pizza & restaurant! 🥙🍕⠀
.
.
.
.
#freelunchfriday #kissfm #sudbury #nsscanada #team #tonyvs #greekfood #friday
0 10 2 hours ago

@kissfmalbania98.5

kissfmalbania98.5
Shumë njerëz e kanë ëndërr të jenë afër beyonce-s, ndërkohë që kjo grua po kërkon një urdhër ndalimi ndaj këngëtares që mos t’i afrohet.

kimberly thompson është një bateriste që mesa duket ka qënë pjesë e bandës me femra të bey-t për shtatë vjet – dhe tani po bën shumë zhurmë me pretendimet e saj të çmendura!

the blast publikoi dokumentet legale në të cilat thompson kërkon një urdhër ndalimi të përkohshëm, dhe arsyet që jep janë të pabesuesueshme. literalisht të pabesueshme.

sipas dokumentave, thompson fajëson punëdhënësen e saj të shkuar, për “humbje të punë”, “vjedhje të hard drive të kompjuterit”, dhe gjithashtu “ vrasjen e maces së saj shtëpiake”. çfarë?! ajo thotë se beyonce ka abuzuar mbi të duke përdorur “magji të zeë” – se çfarë mund t’i bëj gjykata kësaj një zot e di!

ajo madje ka guxuar të thotë se queen bey ka përdorur “formula magjike të ngacmimit seksual” mbi të.

shumë njerëz besojnë se bey dhe jay-z janë pjesë e një kulti të quajtur illuminati, po dikush që ka qënë në tur me ta e beson këtë thashethem? padyshim që gjykatësi e mohoj padinë.

#kissfmalbania #beyonce #kissfm #albania #news #showbiz #gossip #photo #radio
0 15 2 hours ago

@willz_7

willz_7
Friday night chills 👌🏼 #wineoclock🍷 #kissfm
0 1 3 hours ago

@art.skr11

art.skr11
Capital bra ja ich bleibe der täter steche dem hurensohn in seine leber denn er ist ein afd wähler-capital bra-❤️❤️ #egj #kmngang #cr7 #faridbang #kollegah #veysel #azet #deutschrap #kissfm #tonverändert #apored #derechte
19 49 3 hours ago

@eriel__ws

eriel__ws
#repost @reina_nai click on bio for full video or here👇🏽
https://youtu.be/5ohza8wpel8
・・・
tribute to earth,wind, and fire! tributo #earth,wind, and fire! #september 21st! #doyouremember
por simpre agradecida@verdine white, por alentar a su niñeta que siga sus sueños. dando el exemplo de que con trabajo y dedicacíon #sisepuede .forever grateful @verdine _white for encouraging his grand-baby to follow her dreams, setting the example that with hard work and dedication you can do it! ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #legendarybassplayer #musica de #earthwindandfire #nicaragua #puertorican #mexico🇲🇽 #centralamerica a #suramerica #caribbean #soulmusic #mixedbabies #bailando #amor❤ #september #birthday🎂 #conga #sonymusiclatin #capital-records #kissfm #warnermusic #usc como dice #jlo #justdoit #blessings
0 16 4 hours ago

@kissfmarmenia

kissfmarmenia
Tomorrow exclusive guest mix from @davidguetta on kiss fm armenia 88.3 new album "7" listen online on kissfm.am
#kissfmarmenia #mix #kissmix #kissfm #radio #armenia #kissfm88.3 #davidguetta #guestmix #bestmusic #dancemusic
0 14 4 hours ago

@otpagency

otpagency
‪presenting the multi talented‬

‪aj king 👑 ‬

‪dj & presenter with over 10 million youtube views‬

‪credits: sky 1 | itv | box plus | kiss fm | adidas | asos | samsung‬ ‪dates now available‬
—————————————————————
#djs #kissfm #sky1 #youtube #outthepark #djagency #bookings
0 4 4 hours ago