Dhe për hir të zotit tënd duro! (kur'an, mudethir: 7) .
.
.
.
shpërndaje dhe tag shokët, shoqet, familjarët dhe këdo që mund të përfitojë. le të jetë sadakë rrjedhëse për ty dhe për ne.
40 15,474 2 weeks ago
Elhamdulilah

•shpërndaje dhe tag shokët, shoqet, familjarët dhe këdo që mund të përfitojë. le të jetë sadakë rrjedhëse për ty dhe për ne.
76 2,430 2 weeks ago
Burek🥯🍽🥰🍽🥯
...
....
ingredients
dough:
1 cup of warm water
1 cup of warm milk
1 package of dry yeast
1 teaspoon of salt
4.5 to 5 cups of flour
300 gr white cheese
finely chopped parsley
dough topping:
125 g butter
half a cup of oil
1 egg yolk
mix the dry ingredients with the wet ingredients for the dough in a bowl (except for the parsley and cheese). let the dough rest for 30 min. cut it into three pieces and roll them into big circles. after covering one dough with melted butter, add a cheese parsley mixture on top one of the circles. on top of the dough with cheese lay the other dough circle, cover with butter and add on top the cheese mixture. continue the procedure as seen in the video and put it on a tray. after covering the dough with an egg yolk, bake at 220 degrees until golden brown.
@bera.tatlidunyasi #sweets #sweet #desserts #foodporn #breakfast #foodie #foodgasm #foodstagram #foodblogger #foodlover #lunch #food #foodphotography #foodpics #foodpic #albania #shqiptar #shqiptare #kuzhina #kosovo #prizren #prishtina #nuse #makedonija #maqedoni #nuseshqiptare
23 1,636 December 2019
Semolina balls😋🥥🍴
...
....
recipe
ingredients:
3 cups of milk
7 tablespoons of semolina
6 tablespoons of sugar
1 package of vanilla sugar
1 package of ground pistachio and coconut
first of all, take the milk, semolina, sugar and vanilla sugar and mix it well until you get an even consistency. divide the mixture in half and let it cool, then in one half add the ground pistachio and mix it well. from the two mixtures form balls. cover the white balls with grounded coconut and the green ones with ground pistachio, form a dent on top of each ball and put raspberries on top of them.

@burcukitchenn #sweet #foodporn #food #foodie #foodgasm #foodstagram #foodblogger #foodlover #foodie #foods #foodphotography #foodpics #foodpic #albania #shqiptar #shqiptare #kuzhina #kosovo #prizren #prishtina #nuse #makedonija #maqedoni #nuseshqiptare #love #dashni #albanianfood #shqiperia #kuqezi #shqiperi #shqipe
3 330 4 weeks ago
🤲🇦🇱
.
.
.
.
#kosova #albania🇦🇱 #turqi #maqedoni #kumanova #tiran #durres #mozzik #getinjo #noizy #tayna #italia 🇦🇱🇽🇰
8 1,073 November 2019
Loood deka 😂😂😂
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 1 in a minute
😂😂😂😂
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 4 2 minutes ago
Umre mars 2020
qëndrimi 11 dite 🛫 nisja: 19 mars
🛬 kthimi: 30 mars

hoteli në medine 3 netë
“tulip in dar”
hoteli në meke 7 netë ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
“la meridien towers”

transporti falas 24/7

paketa përfshin:
1) vizen e umres
2) bileta shkuarje-ardhje ✈️
3) transporti në saudi 🚌
4) hotelet në mekke dhe medine
5) ihrami
6) vizitat në mekke dhe medine 🚌
7) shoqerues 🗣
😎 zem zem 5l 🚰

dhoma me 4 shtretër – 930 euro (për person)
dhoma me 3 shtretër – 980 euro (për person)
dhoma me 2 shtretër – 1030 euro (për person) 👇dokumentet e nevojshme👇 ✔pasaporte me vlefshmeri mbi 8 muaj
✔2 fotografi
✔çertifikatë martese
✔vaksina e meningjitit acwy - 135

kontakto : hoxhe bledar kodra
cel : +355674889054
nxitoni dhe regjistrohuni!
medina travel
një udhëtim i paharruar!
.
.
.
#muslimanët #muslimanëtevegjel #myftinia #elhamdulilah #muslimanetshembullore #fejaislame #fejaaislammee #elvis_naçi #islami_shqip #feja_e_vertet_esht_islami #muslimanetshqiptare #haxh
#umre
#shqiperi
#kosove
#maqedoni
#mal_i_zi
#musliman
#muslimanetpermuslimanet
#meka
#medina
#xhamia
0 8 8 hours ago
😍😍😍😍
...
....
ingredients:
1 cup of warm milk
1/2 tea cup of oil
2 eggs and 1 yolk
1 tablespoon of salt
1 packet of yeast
1 tablespoon of sugar
4 cups of flour

how to make it:
knead a soft dough that does not stick to the hand. after we leave it to rest for at least 1 hour, we will divide it into small balls. roll out the dough and cut with the knife. put the butter on each dough and wrap it in the same way as in the video. after resting for 30 min cover it with egg yolk. bake it at 180 degrees.

@lezzeti_ask #sweet #foodporn #food #foodie #foodgasm #foodstagram #foodblogger #foodlover #foods #foodphotography #foodpics #foodpic #albania #shqiptar #shqiptare #kuzhina #kosovo #prizren #prishtina #nuse #makedonija #maqedoni #nuseshqiptare #love #dashni #albanianfood #shqiperia #kuqezi #shqiperi #shqipe
1 114 9 hours ago
0 2 9 hours ago
🧍‍♀️kellef jorgani per 1 person
premium quality ✔
çmimi: 16.99€💰
• këllëf jorgani 160× 220 cm
• çarçafë 160× 220 cm
• këllëf jasteku 50 × 75 cm 1 copë
materiali prej pambukut
📥
porosit online në dm, viber, dhe whatsapp : +38349223100
transporti ne kosove falas
shqiperi dhe maqedoni 3€
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

#kosovo #prishtina #ferizaj #peje #prizeren #albania #tirana #shkup #maqedoni #shkoder #sarande #onlineshopping #online #shoping
0 7 10 hours ago
2 292 11 hours ago
Super zbritje në modelet e meshkujve🔥 22€ deri tek ju 🛍
• blej online ,transporti gratis për #kosovë
- #shqipëri dhe #maqedoni 3€
• apo vizito lokalet #prishtinë #ferizaj #lipjan
0 21 11 hours ago
Snow ready @gclass_007 .
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 50 11 hours ago
çantë tejet e veçantë për mbrëmje me material premium e re 25,00 eur. 💣🤯 çmimi retail 39,99 eur (foto e fundit)💃 #secondhand #online #blerjeonline #closet #porositonline #jeans #fustana #canta #qanta #porosi #porosit #kosove #shqiperi #maqedoni #vintage #shop #dergesa #seter #dergesanegjitheshqiperine #slowfashion
0 8 12 hours ago
Nr. i artikullit : 472
pershkrimi : set nga swarovski 💎
çmimi : 16 €
kontakti ne direct 📥
dergojm ne : 🇽🇰🇦🇱🇲🇰
#loveyou #love #tedua #accessories #kosovo #kosovë #shqiperia #maqedoni #dergojmedheshqiperidhemaqedoni #byzhyteri #prishtina #prishtina #prizren #mitrovica #peja #gjilan #ferizaj #gjakova #podujeva #lirë #blejgjithqka_online #makeupkosova
0 13 12 hours ago
New arrivals🔥🔥 porosit online⚡️ transporti gratis🚛 +383 44 -685-791#prishtina #lipjani #ferizaj #dugagjini #maqedoni
0 2 12 hours ago
1 327 13 hours ago
@kurora.unike

porosit tek @kurora.unike 🌸🌺🌸 @kurora.unike @kurora.unike
#kosova#shqiperi#maqedoni#prishtine#prizeren#podujev#peje#deqan#rahovec#gjakov#vushtrri#mitrovic#istog#skenderaj#lipjan#gjilan#viti#malishev#fushekosove
0 33 13 hours ago
Onyx g7 on the ps4, can you name the game it's on ? @gclass_007 .
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 54 13 hours ago
Full zirkon .

modeli i ri💥💥💥 @kurora.unike

porosit tek @kurora.unike 🌸🌺🌸 @kurora.unike @kurora.unike
#kosova#shqiperi#maqedoni#prishtine#prizeren#podujev#peje#deqan#rahovec#gjakov#vushtrri#mitrovic#istog#skenderaj#lipjan#gjilan#viti#malishev#fushekosove
0 16 13 hours ago
Une para provimit 🙈😂😂
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
2 121 14 hours ago
7-8 marsi po afron!

@grandbluefafa vjen me oferta te parezistueshme edhe per kete vit💫

ushqim delicioz, atmosfere e magjishme dhe plote surpriza te tjera!!!!! .
sepse @fafa_resorts ben diferencen!

per rezervime:
👉 0697086352 0697001353

fafa hotels&resorts, my hotel my style!

#mars #event #festa #festaime #adriaticsea #fundjave #event #golem #kuqezi #shqip #hotel #kavaje #peja #gjakova #durres #kosova #prishtina #prizren #shqiperi #shqiperia #albania #tirana #tetova #kosovo #elbasan #agjensionituristik #agjensituristike #maqedoni #besthotel
0 72 14 hours ago
Gony - me shokun 💥
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 84 15 hours ago
1 114 15 hours ago
Tag you driving partner @gclass_007 .
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 80 15 hours ago
0 7 16 hours ago
0 13 17 hours ago
çantë e re për bel 🤩 11,00 eur 💭 paramendo me një këmishe të hollë ngjyrë të bardhë oversized, një palë xhinse, syze të zeza, buzë të kuqe dhe take, sandalle ose patika të bardha...😎🤩 #secondhand #online #blerjeonline #closet #porositonline #jeans #fustana #canta #qanta #porosi #porosit #kosove #shqiperi #maqedoni #vintage #shop #dergesa #seter #dergesanegjitheshqiperine #slowfashion
0 9 17 hours ago
Porosit online📲transporti brenda kosovës gratis🛒pagesa gjatë pranimit të porosisë✔️
.
.
.
.
#kosove #shqiperi #maqedoni #kosovo #albania #macedonia #b52 #online #onlineshopping
0 8 17 hours ago
Besoj se e kuptuat 😉😉😂😂
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
7 219 20 hours ago
Love is in the air ❤ @gclass_007 .
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
2 40 20 hours ago
⚱️⚱️⚱️🔥🔥🔥
nr. i artikullit : 471
pershkrimi : set i flakruar ne ari⚱️🔥
çmimi : 19 €
kontakti ne direct 📥
dergojm ne : 🇽🇰🇦🇱🇲🇰
#loveyou #love #tedua #accessories #kosovo #kosovë #shqiperia #maqedoni #dergojmedheshqiperidhemaqedoni #byzhyteri #prishtina #prishtina #prizren #mitrovica #peja #gjilan #ferizaj #gjakova #podujeva #lirë #blejgjithqka_online #makeupkosova
0 10 22 hours ago
Rate one 1-10 ? @gclass_007 .
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
2 73 22 hours ago
Kur merr vesh qe te ka trathtuar e dashura 😂😂
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 44 22 hours ago
.
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 57 Yesterday
😞😞💔💔
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 99 Yesterday
Which colour would you have ? @gclass_007 .
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 39 Yesterday
@kurora.unike

#new
porosit tek @kurora.unike 🌸🌺🌸 @kurora.unike @kurora.unike
#kosova#shqiperi#maqedoni#prishtine#prizeren#podujev#peje#deqan#rahovec#gjakov#vushtrri#mitrovic#istog#skenderaj#lipjan#gjilan#viti#malishev#fushekosove
0 27 Yesterday
#adobe #maxon #c4d #fyp #foryourpage #animation #mograph #😘 #😉 #👌 #👍 #shqiptar #maqedoni #struga #test
test test test test
0 4 Yesterday
Nga shetitjet në jeddah. ....
nisja e grupit të rradhës:
*7 mars (20 ditë) nga stambolli *18 mars (20 ditë [2 netë të mëdha regaibi dhe berati]) nga stambolli.

çdo muaj umre organizime.
regjistrohuni sot!

për më shumë informacion: na vizitoni në:
"rr. probishtipska nr 2, tetovë"
+38970888088 (whatsapp & viber)
+38975324332 (whatsapp & viber)
...
#yourhudeybiyemk “gjithmonë në shërbim të klientit”
......
🕋 🕌
.
.
#umrah #umre #mecca #mekke #kaaba #instatravel #maqedoni #istanbul #allah #kuran #turkey #saudiarabia #medine #medinah
0 9 Yesterday
What do you think of this ? @gclass_007
.
.
#torino #italy🇮🇹 #london🇬🇧 #getinjofan #albania🇦🇱 #bb4life👊💨 #tirana #durres #kosove #prishtine #maqedoni #vlorë #sarandë #ferizaji #gjakova #lipjan #babastars #ghetto #ghettogeasy #kmn #kmngang #prishtinacity #gostivar #prayforalbania🇦🇱 #prayforhumanity #sponsored
0 67 Yesterday
Porosit online📲transporti brenda kosovës gratis🛒pagesa gjatë pranimit të porosisë✔️
.
.
.
.
#kosove #shqiperi #maqedoni #kosovo #albania #macedonia #b52 #urbanclassics #urban #classics #online #onlineshopping
0 14 Yesterday