Loading...
Search result for #newstory

@marcus.brady

marcus.brady
Feels so surreal this is my last night staying at home before going into town tomorrow to prepare for annes c section . well done anne we made it your 9 months will now be all worth the stuggle. #newlife #freshstart #newbeginnings #baby #newstory#bradylife #thailand
0 2 6 minutes ago

@nafas.macani.fan

nafas.macani.fan
#newstory #اقای_استار🌟
ماهم عاشقتونیم بهترین استار دنیا♥
شادیمونو مدیونتونیم♥♡
@amirmaghare_official
@amirmaghare_official
@amirmaghare_official
@amirmaghare_official
@amirmaghare_official
#amirmaghare
#اقای_استار🌟
#امیر_مقاره ♥♡
3 3 7 minutes ago

@rawmaterialsbymelissa

rawmaterialsbymelissa
Good morning beautiful. for once in a lifetime moments, lived by once in a lifetime women we now offer our raw materials gallery designs. here for a fleeting moment, never to be recreated again, meant for one of a kind...you. subscribe to our email list at melissa@rawmaterialsbymelissa.com for advance notice and to start your fashion story. #oneofakind #couture #couturedress #gallery #moments #ladyboss #adventurer #personalbranding #privatecollection #prive #storyteller #couturedesigner #sustainablefashion #upcycledfashion #newstory #styleinspiration
0 5 20 minutes ago

@mariagaidar92

mariagaidar92
Для счастья порой достаточно нам красивого вида и меда сто грамм...
#girls #like #likeforlike #likeforfollow #follow #followme #pictureoftheday #mood #people #naturel #nature #forest #newstory
1 5 33 minutes ago

@afiqah_afi

afiqah_afi
"kehidupan ini tidaklah seindah yang kita sangka, dan tidak pula seburuk yang kita jangka" .
.
.
🌹raye 2017🌹

#friendshipquotes #friends #newstory #newborn
#nobodycanstopus #houseparty
0 134 December 2017

@zhoe_tobiah.official

zhoe_tobiah.official
Heyy . . . cucu’ . . . where can i find the new collection of zhoe & tobiah? . . .
obviously in the best shops ☺

#zhoe_tobiah #collection #onlymadeinitaly #madewithlove #curiosity #newborn #feelings #surprise #comingsoon #fashionkids #onlyforkids #newstory #lovely
0 4 39 minutes ago

@goodstorytowrite

goodstorytowrite
Out of focus but this is how a good idea looks like on my body. #goosebumps #newscript #detectiveandagirl #newstory
0 1 39 minutes ago

@solei.0

solei.0
Diell💙
e kafta e stolit te drunjte i dhuronte akoma me shume pamje rrugices se te dashuruarve .
njerezit e kishin emeruar te tille rrugen qe gjendej mes pyllit te atij qyteti .
syte te ndeshnin kudo cifte duke u perqafuar ,disa dhuronin aty puthjen e pare e diku ishte dikush qe plot emocion po i shprehte dikujt dashurine ... sa me shume shihja te dashuruar pyesja veten se perse kembet me shpien deri atje .
teksa udhetoja me mendimet qe ja kisha ngarkuar kokes ,me trasten e trishtimeve qe mbarte zemra ,me lemshin e boshesise qe kishte zene vend ne kraharor , u ula .
stoli i drunjte kaf kishte te gdhendur iniciale te ndryshme dhe premtime te shumllojshme , teksa lexoja preferova te mos ulem aty .me dukej sikur une po i shkelja ato ,po i demtoja dhe kjo ma bente qendrimin te sikletshem .
u ngrita dhe fillova te ecja .
me koken ulur dhe canten ne njerin krah , here shihja njeren ane te atij peisazhi e here tjetren .
e kam thene gjithmone qe ne kete rrugice nuk ka vetem te dashuruar ,por edhe te humbur ne kerkim te dashurise - keto fjale mi rroku veshi nga ana e majte e rrugices qe po shkelja , ishte nje ze i forte ,kumbues dhe lehtesisht kuptoje se i perkiste nje burri ne moshe te thyer .
ndala hapin .
i hodha nje veshtrim dhe i buzeqesha duke levizur vertikalisht koken . ndesha me fytyren e tij per fraksione sekondi dhe mund te them qe ne ate cast vura re vetem vijat qe i pershkonin pothuajse te gjithe fytyren .
leviz kembet -urdherova ne peshperitje veten
deshiron te ulesh ?- vazhdoi plaku dhe kete here bashke me buzet levizi edhe shtatin ne njerin cep te stolit .
pashe oren , mora fryme thelle dhe duke kaluar floket ne nje ane ju drejtova :- kam kohe vetem disa minuta ... ne nje tjeter kohe ndoshta nuk do ta beja ,nuk do te ulesha dhe as do te flisja me nje te panjohur . me kishin thene qe te panjohurit te benin keq e une duke u rritur kuptova qe te njohurit ktheheshin papritur ne te panjohur...... #tobecontinued 💙 #newstory #newwrites #thepoweroflove
2 49 1 hour ago

@federicabottoli

federicabottoli
Spilloni appartenuti alla marchesa giovanna d’arco @museo_di_palazzo_d_arco #jewels #silver #newbook #newstory #photobyme
0 33 2 hours ago

@lilion_1ju

lilion_1ju
Say yes to new adventures 🤩🍀 #lusitanohorse#horsetime#luckygirl#newstory#bento#ridewithpassion
1 6 2 hours ago

@nendensaptiani

nendensaptiani
Telat upload 😁 gpp msh suasana lebaran 😇 #myfamily #myeverything #love #newstory
0 6 2 hours ago

@newstoryfilms

newstoryfilms
La petite famille #pororoca au festival de san sebastián, où le film repartira avec le prix du meilleur acteur pour bogdan dumitrache.

de gauche à droite : bogdan dumitrache (tudor), iulia lumanare (cristina), adela marghidan (maria), constantin popescu.

pororoca, pas un jour ne passe, en salle depuis mercredi avec @teleramasortir
#pororoca #drame #thriller #sortiecine #disparition #suspense #cinemaroumain #fiction #sansebastianfestival #festivaldesarcs #roumanie #nouvellevague #constantinpopescu #bogdandumitrache #iulialumanare #scharffilms #irreverencefilms #newstory #mk2 #telerama #film #ouestmaria
0 8 2 hours ago